Monitor M1 White

Monitory M1 White powstały na bazie zmodyfikowanego projektu kolumn Nefre. Głośniki bez zmian, 15cm Scan Speak Revelator oraz wysokotonowy Illuminator. Jak dla nas, jest to wciąż referencyjne i niedoścignione połączenie w układzie niewielkiej kolumny 2 drożnej.

Monitory kierujemy do osób szukających brzmienia naprawdę wysokiej próby. Cechy szczególne to przede wszystkim świetna dynamika, zarówno w skali makro jak i mikro. Grają z rozmachem, żwawo, energicznie. Zachowana jest idealna równowaga tonalna , żadne z pasm nie dominuje nad resztą, żadne nie jest w cieniu pozostałych. Monitorki świetnie budują scenę, wciągają wokalami, pobudzają doskonałym rytmem basu. Obok takiego brzmienia naprawdę trudno przejść obojętnym !

Obudowy wykonane bardzo solidnie z 22mm MDFu. Na froncie kolumny znalazł się szczelinowy bass reflex, który tylko nieznacznie powiększa obudowę ale pozwala na postawienie monitorów blisko ściany, co dla wielu osób jest niezwykle cenne. Lakierowane na biało na wysoki połysk postawione na niewielkich, żelowych nóżkach. Wszystko to na życzenie klienta. Przy kolejnych realizacjach możliwe jest zamówienie obudów w innym kolorze bądź w okleinie naturalnej, na nóżkach lub kolcach.

Podzespoły zwrotnicy, okablowanie i terminale to produkty firmy Jantzen Audio. Przy czym do sprawy podeszliśmy bezkompromisowo i bez oszczędności. W zwrotnicach znajdziemy taśmowe cewki WAX Coil oraz kondensatory Jantzen Superior.

Projekt archiwalny. Obecnie proponujemy wariant M1 Classic.

Dane techniczne:

Układ Dwudrożny
Typ obudowy Bass reflex
Czułość (2,8V/1m) 84dB
Pasmo przenoszenia (-3dB) 45Hz-40kHz
Spadek -6dB 38Hz
Moc znamionowa 60W
Impedancja
Wymiary 36x29x20 cm

 

Powrót