Bise

IMG_4656-2-2Monitory Bise to najmniejsze kolumny z serii Air. Niewielki rozmiar to trochę zasłona dymna bo kreują one naprawdę duży dźwięk co czyni je bardzo ciekawą propozycją w swojej klasie. Grają z rozmachem i solidnym fundamentem basowym, pasmo średnio-wysoko tonowe jest idealnie wyrównane. Sprawia to wrażenie brzmienia typowego dla większych, 3 drożnych konstrukcji. Kolumny idealne do mniejszych pomieszczeń, gdzie nie ma miejsca na duże kolumny podłogowe.

W Bise zastosowane zostały głośniki duńskiej firmy SB Acoustics z topowej serii Satori. Pasmo nisko-średnio tonowe odpowiada przetwornik  o rozmiarze 165mm. Wysokie tony – do wyboru dwie wersje -albo kopułka tekstylna albo berylowa.  Zwrotnica, okablowanie i terminale wykonana z komponentów firmy Jantzen Audio.

Monitory Bise zaprojektowane zostały również z myślą o współpracy ze wzmacniaczami lampowymi. Mają wyrównaną charakterystykę impedancji o przyjaznej wartości 8 ohm.

Zalecana wysokość odsłuchu : oś odsłuchu pomiędzy głośnikiem nisko a wysoko tonowym (typowo podstawa o wysokości 600-800 mm).

Bise  : 6200 zł

Opcje dodatkowe:

  • maskownice : 300 zł
  • berylowe  tweetery Satori TW29BN-B :  1800 zł
  • węglowe tweetery Satori TW29TXN-B / TeXtreme : opcja jeszcze niedostępna
  • lakier wysoki połysk : 1000 zł
  • wybór okleiny (90 wzorów) : w cenie 

podane ceny sa cenami dla pary kolumn.

Dane techniczne:

Układ Dwudrożny
Typ obudowy Bass reflex
Czułość (2,8V/1m) 84dB
Pasmo przenoszenia (-3dB) 43Hz-30kHz
Spadek -6dB 37Hz
Moc znamionowa 60W
Impedancja
Wymiary 38x21x38cm

Na zdjęciach Bise (standard) , okleina naturalna orzech amerykański.


Powrót