Zbuduj z nami swoje kolumny!

Projekty indywidualne o co w tym chodzi ?

Obecna oferta rynku fabrycznych kolumn głośnikowych jest bardzo szeroka. Jednakże gdy określimy interesujące nas kryteria  brzmienia, wyglądu, komponentów czy wreszcie ceny to oferta ta potrafi się skurczyć nie mal do zera. Okazuje się, że znalezienie kolumn spełniających wszystkie interesujące nas cechy jest zadaniem bardzo trudnym. Naprzeciw takim oczekiwaniom wychodzimy my z ofertą kolumn budowanych na indywidualne zamówienie.

Nasza propozycja skierowana jest do osób które poszukują czegoś wyjątkowego, dobrego, zbudowanego pod konkretne wymagania. Do osób chcących mieć własny udział w konstrukcji w postaci wyboru konkretnego przetwornika, designu czy ogólnej koncepcji.

Jak zacząć ?

Najprościej jak się da. Skontaktuj się z nami za pomocą formularza, maila lub telefonicznie. Jeżeli spodobał Ci się któryś projekt to zapytaj o niego. Masz swój pomysł to chętnie poznamy Twoja wizję . Porozmawiamy o realizacji, rozważymy za i przeciw. Może wspólnie jeszcze go udoskonalimy doradzając Ci na podstawie własnych doświadczeń.

Czy to jest drogie?

I tak i nie, to zależy od oczekiwań.

Jeżeli szukasz rozwiązania jak najtańszego to projekt indywidualny nie jest dobrą drogą. Lepiej wówczas wybrać coś z kolumn które już projektowaliśmy. Projekty indywidualnie wychodzą zwykle drożej aniżeli kolumny z portfolio.

Z drugiej strony mamy tu do czynienia z powstawaniem jednostkowej konstrukcji na Twoje zamówienie. Zespół YB musi poświęcić parę tygodni na opracowanie tych jednych kolumn. Trzeba zrobić założenia, opracować kształt i konstrukcję obudowy, zbudować prototyp, pomierzyć go w komorze bezechowej, opracować zwrotnicę i doszlifować ją podczas wielogodzinnych sesji odsłuchowych, stworzyć  w końcu stworzyć produkt finalny – jedną parę kolumn ! Biorąc pod uwagę rodzaj usługi, ilość włożonej pracy oraz to co otrzymasz w zamian, projekt indywidualny nie jest wcale drogi.

Każdą konstrukcję wyceniamy indywidualnie. Koszt wykonania zależy od kosztu materiałowego oraz pracochłonności.  Ta druga część kosztów jest na tyle istotna, że warto wziąć pod rozwagę to na jakich przetwornikach chcemy zbudować kolumny tak aby udział materiałów w kosztach całości był jak najbardziej korzystny.

Ile to trwa?

Typowy czas realizacji projektu indywidualnego zaczyna się od 6 tygodni do.. to zależy od stopnia skomplikowania konstrukcji. W czasie krótszym niż 6 tygodni nie sposób sprostać ogromowi prac związanych z zaprojektowaniem i wykonaniem nowej konstrukcji.

Czy warto?

Oczywiście! Indywidualizm nabrał obecnie na znaczeniu.

I nie chodzi tu wyłącznie o sam fakt odróżniania się od innych ale o dopasowanie produktu do Twoich potrzeb. Jeżeli wiesz czego chcesz, przerobiłeś sporo sprzętu i nadal szukasz tego optymalnego rozwiązania a nie możesz znaleźć go w gotowych konstrukcjach oferowanych na rynku .. projekt indywidualny jest własnie rozwiązanym skierowanym dla Ciebie.

Wypróbuj nas a przekonasz się, że było warto !

Zespół YB , Paweł i Robert.